Polecamy...

Gdzie jest najlepsze miejsce na domowe biuro?

28 sierpnia 2022

Jeśli okaże się, że nagle musisz pracować w domu, może się okazać, że siedzisz przy swoim stole kuchennym, kanapie, a nawet łóżku. Żadne z tych miejsc nie jest idealnym miejscem na domowe biuro!

Oczywiście, w międzyczasie zrobią, ale jeśli masz zamiar pracować z domu w dłuższej perspektywie lub przynajmniej przez dłuższy czas, musisz kupić meble do biura domowego i znaleźć przestrzeń, która pomieści cię we właściwy sposób.

Jeśli chcesz mieć dobrej jakości dom i równowagę między pracą a życiem prywatnym, oznacza to zapewnienie, że możesz odwrócić się od pracy pod koniec dnia i nie jesteś ciągle myśląc o tym, kiedy powinieneś być zrelaksowany z rodziną. Oczywiście, nie każdy ma ogromny dom lub wolne miejsce na swoje domowe biuro, ale chodzi o to, aby znać najlepsze miejsca i próbować pracować z tym, co masz, najlepiej jak potrafisz.

Meble do biura domowego w tych dniach są znacznie bardziej usprawnione i przyjazne dla domu niż kiedykolwiek wcześniej. Nie musisz iść trasą ogromnego ergonomicznego krzesła biurowego, które wystaje jak bolący kciuk w twojej jadalni, i są mniejsze, ale wciąż bardzo wygodne i wspierające krzesła, które pozwolą ci skupić się na swojej pracy bez rozpraszania się przez bóle i bóle.

Więc, gdzie jest najlepsze miejsce dla twojego domowego biura?

Idealnym rozwiązaniem jest wolny pokój. Oznacza to, że możesz zamknąć drzwi na swoją pracę, gdy skończą się godziny pracy i nie musisz myśleć o pracy ponownie aż do następnego dnia. Jeśli masz swoje biuro w rogu salonu, zawsze będziesz myśleć o tym, czego nie udało ci się zrobić lub co musisz zrobić jutro. To nie jest najlepszy stan psychiczny do relaksu w domu.

Jeśli nie masz wolnego pokoju, co powiesz na ogród zimowy? Jeśli masz jeden, można zorganizować kącik, który wychodzi na zewnątrz domu, idealny do pracy koncentracji i skupienia. Jeśli nie, to może garaż? Tak, brzmi to strasznie, ale niektóre garaże są bardzo ciepłe i przytulne! Nie ma powodu, dla którego nie można dokonać kilku poprawek i zmian, tworząc domowe biuro w przestrzeni, która wcześniej nie była używana.

Jeśli masz mały dom lub po prostu nie masz dodatkowej przestrzeni, możesz wykorzystać również róg swojej jadalni. Najlepiej nie używać swojej sypialni lub salonu, ponieważ są to twoje dominujące przestrzenie życiowe, ale jeśli nie masz alternatywy upewnij się, że biurko jest zwrócone w stronę ściany i że kiedy siedzisz lub śpisz, nie patrzysz bezpośrednio na ten obszar roboczy.

Tam są wiele domowi biura projekt pomysły ty możesz używać, ja jest po prostu przypadkiem być twórczy z przestrzenią ty.

Autor

Judyta Czech

Projektant graficzny nowych okładek segregatorów. Kielce

To może Cię zainteresować