Polecamy...

Dowiedz się, jak stworzyć letni nastrój przez cały rok

30 czerwca 2022

Ostatnie wspomnienia długiego, gorącego lata opuszczają nas, pozwalając liściom zmienić kolor na pomarańczowy, a zimie nadejść w niezbyt odległej przyszłości.

Dla niektórych powakacyjny niesmak jest bardzo realny, więc jak naśladować letni nastrój w wystroju biura i pomóc wszystkim zachować pogodę ducha przez cały rok?

Wszystko sprowadza się do wystroju. Kolory mają ogromną moc zmieniania nastroju, więc postaw na pastelowe odcienie i typowo letnie kolory.esque Dlatego postaw na pastelowe odcienie i typowo letnie kolory, takie jak niebieski, zielony i żółty, oraz dodaj kilka białych mebli biurowych, aby nadać wyspie letni klimat. Dodaj kilka roślin biurowych i upewnij się, że w pomieszczeniu panuje równomierna temperatura. Hej, presto! Poczujesz się tak samo radośnie jak latem!

Przerwa po wakacjach może być trudna, a powrót do pracy i próba bycia produktywnym nie jest najłatwiejszą rzeczą na świecie. Jednak gdy Twoje biuro jest zaprojektowane z myślą o wygodzie i stylu, staje się to nieco łatwiejsze.

Czy Twoje biuro przypomina Ci o letnich klimatach?

Autor

Dariusz Nowak

Dyrektor działu nowych opakowań w firmie papierniczej. Wrocław

To może Cię zainteresować