Polecamy...

Dlaczego meble recepcyjne mogą zrobić wrażenie lub je zepsuć?

29 maja 2022

Potrzeba zaledwie siedmiu sekund, aby wywrzeć pierwsze wrażenie, pozytywne lub negatywne, a o wiele więcej, aby zmienić tę pierwszą myśl.

Mając to na uwadze, firmy muszą skupić się na swoich recepcjach, aby zapewnić wywieranie właściwego wrażenia od momentu, gdy goście przekroczą próg drzwi. Alternatywą jest negatywne wrażenie, które może sprawić, że dana osoba nie zdecyduje się na współpracę z Tobą, a zamiast tego pójdzie do konkurencji.

Zasadniczo recepcja może być elementem decydującym o tym, czy dany klient przyniesie Ci zyski, czy też nie. w rezultacie Dlatego należy skupić się na jej wrażeniach i wyglądzie. Należy również pamiętać, że słowo z ust do ust ma ogromną moc, nawet w dzisiejszych technologicznych czasach. Odwiedzający, który ma złe doświadczenia, może z łatwością powiedzieć o tym komuś innemu, kto rozważał współpracę z Tobą. W rezultacie może podjąć decyzję, że nie będzie sobie zawracać głowy i ponownie uda się do jednego z konkurentów.

Wszystko to zależy od tego, czy masz wygodne siedzenia w recepcji, czy nie - to może być takie proste.

Jaka powinna być Twoja recepcja?

Wysokiej jakości recepcja powinna spełniać następujące wymagania:

  • Powinno być wygodne i czyste, bez bałaganu i bałaganu
  • Nie powinno być ani za gorąco, ani za zimno - w sam raz
  • Powinna być wyposażona w wygodne sofy lub inne siedziska, pamiętając o tym, że potrzebna jest mieszanka krzeseł i sof, na wypadek gdyby ludzie nie chcieli siedzieć tak blisko siebie.
  • Należy zapewnić możliwość wpisania się . który jest łatwy i przejrzysty.
  • Recepcjonista powinien być widoczny od strony drzwi, radosny, uśmiechnięty i pomocny.
  • Należy zapewnić poczęstunek.
  • Wystrój powinien odzwierciedlać charakter firmy i jej tożsamość.

Dlaczego Meble mają tak duże znaczenie?

Ważne jest, aby wybrać najlepsze meble biurowe do recepcji, aby nadać jej odpowiedni wygląd i charakter. Centralnym punktem całej recepcji jest oczywiście Należy zapoznać się z różnymi typami oferowanych biurek recepcyjnych, aby znaleźć odpowiednią opcję dla siebie i swojego budżetu.

Szklane lady recepcyjne wyglądają niezwykle efektownie, ale wymagają nieco częstszego czyszczenia, niż w przypadku opcji drewnianej. Niezależnie od materiału, z którego wykonane jest biurko biurko Niezależnie od materiału, z którego wykonane jest biurko, ważne jest, aby nie było ono zagracone i aby nie zalegały na nim żadne papiery, które mogłyby zostać zauważone przez gości.

Aby wybrać jaśniejszy W celu uzyskania jaśniejszego wystroju można rozważyć zastosowanie białej lady recepcyjnej, która będzie wyglądać bardzo efektownie w połączeniu z kolorowym wystrojem wnętrza.

Oprócz samego biurka, cały wystrój przestrzeni powinien być zgodny z charakterem firmy, jej symboliką, a jednocześnie inspirujący i kolorowy. Jeśli możesz zapewnić ludziom rozrywkę w czasie oczekiwania na wizytę, to również pomoże uprzyjemnić całe doświadczenie.

Można pomyśleć o muzyce, ale wiąże się to z pewnymi zagrożeniami - zbyt głośno i ludzie będą się denerwować, zbyt cicho i nie ma sensu! Dobrym rozwiązaniem jest telewizor - również w tym przypadku upewnij się, że głośność nie jest zbyt duża, i rozważ włączenie napisów. Na stoliku przed miejscem do siedzenia powinny znajdować się odpowiednie czasopisma, a także kilka broszur dotyczących organizacji.

Mówiąc prościej, meble i układ mają znaczenie, ponieważ to właśnie one stanowią podstawę przestrzeni. Wybierając wygodne i profesjonalne meble, które są zgodne z tym, co reprezentuje Twoja firma, zyskasz przewagę i stworzysz przestrzeń, która będzie robiła ogromne wrażenie i będzie profesjonalna.

Jeśli uda Ci się osiągnąć taki wygląd, a następnie utrzymać czystość i porządek, Twoi goście zapamiętają pierwszą wizytę w Twojej przestrzeni ze wszystkich właściwych powodów.

Autor

Dariusz Nowak

Dyrektor działu nowych opakowań w firmie papierniczej. Wrocław

To może Cię zainteresować